Versoepeling van de COVID-19 maatregelen

                                                                                                                      Ospel, 1-7-2020.
 
Ref. : Brf. 20.26
        
 
Onderwerp: Opening clublokaal
 
 
Wegens de versoepeling van de COVID-19 maatregelen door onze regering en het positieve advies vanuit onze gemeente willen wij mededelen dat ook wij vanaf 1 juli ons clublokaal mogen openen.
Daar wij onze openingsmomenten vooraf kenbaar te maken bij de gemeente willen wij ons lokaal gaan openstellen voor onze leden op de dinsdag- en vrijdagavond, op zondagochtend is ons lokaal voorlopig nog gesloten. Wij willen zodoende onze schutters allereerst de mogelijkheid geven om de sport weer te kunnen gaan uitoefenen.
 
Daar wij een horeca voorziening in het clubgebouw hebben, dienen wij ons wel te confirmeren aan de “horeca regels tijdens corona”.
Dit wil zeggen dat wij een herschikking van onze tafels en stoelen hebben gedaan en hierdoor een maximale bezetting van 28 personen kunnen ontvangen, met uitsluitend zitplaatsen. Hierdoor zijn er geen barkrukken en/of statafels aanwezig en zal ook voorlopig nog geen kaartmogelijkheid zijn.
 
Natuurlijk blijven de basis hygiëne regels van kracht;
 • heeft u klachten: blijf thuis en laat u zo snel mogelijk testen;
 • ben je 18 jaar en ouder: houd 1,5 meter afstand van anderen;
 • was vaak uw handen;
 • werk zoveel mogelijk thuis;
 • vermijd drukke plekken en reis zoveel mogelijk buiten de spits.
 
Voor de handboogsport zijn er wat specifieke uitwerkingen, waarvan de belangrijkste hieronder staan weergegeven. Alle specifieke aanvullende regels zullen in een bijlage worden bijgevoegd aan deze brief;
 • Tijdens sport- en spelsituaties is 1,5 meter afstand niet meer perse nodig. Onnodig contact moet echter nog wel worden vermeden. Het contact moet dus tijdelijk zijn. Voor de handboogsport betekent dit dat aan de schietlijn de 1,5 meter afstand kan worden losgelaten.
 • Voor en na het actieve schieten is 1,5 meter afstand de norm.
 • Voor kinderen en jeugd tot 18 jaar geldt de 1,5 meter afstand niet.
 • Voor trainers en instructeurs geldt dat zij geen 1,5 meter afstand hoeven te bewaren tot kinderen tot 13 jaar en dat zij in het kader van veiligheid in contact mogen komen met sporters.
 • Supporters en overige bezoekers zijn nog niet toegestaan.
 • De eventuele aanwijzingen vanuit barpersoneel of bestuur dient ten allen tijden opgevolgd te worden.
 
 
Een gezonde sportieve groet,

Bestuur HBS Wilhelmina Ospel