RK Veld 2019

RK Veld 2019, georganiseerd door HBS Wilhelmina.
Voor de foto's zie Galerij.
 
  UITSLAG RK VELD 2019
                   
  Achternaam Voornaam Bondsnr. Vereniging Ver. Nr. Klasse Score 6 5
  Traditioneel Dames                 
1 Van Nooij Chantal 171581 The Archery Club 1392 TRDS 65 0 2
                   
  Traditioneel Heren                
1 Baltussen Ruben in aanvraag Willem Tell Sc Hoensbroek 1203 TRHS 151 3 5
2 Versteegen Rens 158949 HBV St. Hubertus 1171 TRHS 138 0 3
                   
  Traditioneel Heren Veteranen                
1 Jansen Cor 104427 Ons Genoegen Ysselsteyn 1153 TRHV 239 8 11
2 Krümmer Hans in aanvraag Willem Tell Sc Hoensbroek 1203 TRHV 123 2 2
3 Smeding Henk 168009 Willem Tell Sc Hoensbroek 1203 TRHV 113 0 3
4 Houben Jan 108987 Alpenjagers Sittard 1185 TRHV 99 1 3
5 Speijken Henk 112230 t Trefpunt Tienray 1157 TRHV 92 0 2
                   
  Barebow Dames Cadetten                
1 Van der Coelen Maartje 166904 De Schutroe Horst   BBDC 136 1 5
                   
  Barebow Dames                 
1 Koopmans-Lucassen Anne 155617 t Trefpunt Tienray 1157 BBDS 287 9 13
                   
  Barebow Dames Masters                
1 Cleven Anita 133706 t Trefpunt Tienray 1157 BBDM 286 9 10
                   
  Barebow Heren                
1 Cleven Mike 136158 t Trefpunt Tienray 1157 BBHS 292 11 16
2 van den Beuken Rik 173755 Ons Genoegen Roggel 1402 BBHS 275 9 11
3 Vlieks Quinn 157270 t Trefpunt Tienray 1157 BBHS 114 2 2
                   
  Barebow Heren Masters                
1 Cleven Twan 106693 t Trefpunt Tienray 1157 BBHM 342 19 24
2 Van der Coelen Wil 168514 De Schutroe Horst   BBHM 241 7 10
                   
  Compound Dames Masters                
1 Hodzelmans Annelies 162098 De Grensschutters Reuver 1342 CDM 341 21 23
                   
  Compound Heren Cadetten                
1 Brassé Sam 167270 Willem Tell Sc Hoensbroek 1203 CHC 324 12 28
                   
  Compound Heren Junioren                
1 Fraiquin Michel 159698 Willem Tell Sc Hoensbroek 1203 CHJ 322 17 20
                   
  Compound Heren                
1 Everaers Jean Pascal 136137 Rozenjagers Stein 1199 CHS 409 52 17
2 Koonings Dylan 152216 Ons Genoegen Ysselsteyn 1153 CHS 386 37 27
3 Rudat Michael 110983 Grensschutters Reuver 1342 CHS 361 30 23
4 de Kock Patrick 172241 Willem Tell Sc Hoensbroek 1203 CHS 339 21 20
5 Janshen Harold 167235 HBS Ons Genoegen Roggel 1402 CHS 335 16 21
6 Fraiquin Joost 159291 Willem Tell Sc Hoensbroek 1203 CHS 311 9 24
7 Timmermans Frank 119973 Vriendschap en Strijd Hunsel   CHS 41 0 0
                   
  Compound Heren Masters                
1 Koonings Gerard 101346 Ons Genoegen Ysselsteyn 1153 CHM 388 35 31
2 Receveur JP 135355 Vriendschap en Strijd Hunsel   CHM 386 31 36
3 Van Dongen  Johan 101339 Ons Genoegen Ysselsteyn 1153 CHM 379 30 28
4 Linders Lars 161672 Willem Tell Sc Hoensbroek 1203 CHS 339 16 27
5 Heijnen Koos 168753 Ons Genoegen Roggel 1402 CHM 315 16 14
                   
  Compound Heren Veteranen                
1 Driessen Henk 102821 Emm Asten 1215 CHV 394 44 18
2 Liebregts Ad 141398 De Grensschutters Reuver 1342 CHM 362 30 27
3 Poels Harry 142005 Ons Genoegen Ysselsteyn 1153 CHM 357 33 21
4 Janssen Ton 108408 De Indianen Koningslust   CHV 343 22 19
                   
  Recurve Dames Cadetten                
1 Koolen Kim 167103 Wilhelmina Ospel 1179 RDC 257 7 10
                   
  Recurve Dames Junioren                
1 Vlieks Kyara 157269 t Trefpunt Tienray 1157 RDJ 203 2 6
                   
  Recurve Dames                 
1 Smits Jessica 172876 De Schutroe Horst   RDS 232 8 8
                   
  Recurve Heren Cadetten                
1 Sijbers Mike 170364 HBV Midden-Limburg 1289 RHC 288 9 20
2 Hendriks Luuk 171638 Wilhelmina Ospel 1179 RHC 253 7 8
                   
  Recurve Heren                
1 Baets Frank 139838 Grensschutters Reuver 1342 RHS 370 32 20
2 Van Dongen  Maikel 143412 Robin Hood Brunssum 1197 RHS 332 15 26
3 Freriks Tim 150514 HBV St. Hubertus 1171 RHS 330 15 23
4 Giebels Robin 168025 Grensschutters Reuver 1342 RHJ 321 12 20
5 Janssen Axel 132134 De Grensschutters Reuver 1342 RHS 316 14 17
6 Koopmans René 141804 Indianen Koningslust 1164 RHS 294 7 16
7 Creemers Ruud 170824 HBV St. Hubertus 1171 RHS 287 9 15
8 Van Dongen  Tim 165900 Robin Hood Brunssum 1197 RHS 286 6 16
9 Kees Mathijs 156079 Batavieren Treffers Weert 1170 RHS 246 7 11
10 Smits Stefan 172642 De Schutroe Horst   RHS 246 5 13
                   
  Recurve Heren Masters                
1 Damen Leo 167872 Robin Hood Brunssum 1197 RHM 246 6 4
2 Tonnaer Pieter 118463 Ons Genoegen Ysselsteyn 1153 RHM 243 4 13
3 van Ginkel Evert 158368 t Trefpunt Tienray 1157 RHM 232 3 11